key a.s.>informační technologie

Vyvolávací systémy - vyvolávací systémy umožňují zrychlení a zkvalitnění služeb zákazníkům. Pomáhají odstranit fronty, a tím zpříjemnit prostředí nejen pro klienty, ale i pro zaměstnance.

…další informace získáte zde

Jednotný čas - průmyslové hodiny, školní zvonění, mateční hodiny, spínací hodiny, digitální hodiny podružné s měřením teploty, hodiny s příjmem DCF a měřením teploty, obchůzkové hodiny.

…další informace získáte zde

Ozvučovací systém - používány pro zesilování řeči nebo hudby a jejich směrování do požadovaných prostor (zón). Zvýšení srozumitelnosti nebo hlasitosti akustického signálu za účelem reprodukce signálu s nejvyšším stupněm kvality poslechu.

…další informace získáte zde

Společný příjem TV/R - systém společného příjmu televizních, rozhlasových a satelitních signálů v bytových domech. Narozdíl od kabelové TV je celé zařízení STA ve vlastnictví majitele domu.

…další informace získáte zde

Parkovací a vjezdové systémy - zajištění vjezdů, případně výjezdů z objektů podnikových parkovišť, domovních dvorů, výrobních závodů a dalších prostor, kde je požadavek na uzavření objektu před vjezdem nežádoucích vozidel.

…další informace získáte zde

 

Volná místa

Přijmeme projektového manažera/manažerku, ale i pracovníky pro všeobecné elektromontážní práce.